Nasza oferta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze energii odnawialnych, a szczególnie w pomiarach wiatru, doskonale rozumiemy cały proces produkcji, instalacji i obsługi masztów. Nasz profesjonalny zespół specjalistów wykonuje prace na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami jakości i bezpieczeństwa. Oferta windhunter_service uwzględnia sprzedaż, dzierżawę oraz obsługę urządzeń LiDAR i SoDAR. Zapewniamy również wsparcie podczas serwisu i instalacji turbin wiatrowych.

Maszty pomiarowe

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Zajmujemy się wyborem lokalizacji pod urządzenia pomiarowe, instalacją, konfiguracją i demontażem oraz przeglądami okresowymi i awaryjnymi. Instalujemy kotwice, prefabrykowane fundamenty, lub wylewane na lokalizacji. Pomiary prowadzone są przy użyciu najwyższej jakości czujników: anemometrów, wskaźników kierunku. Dane zbierane są przez obsługiwane zdalnie rejestratory.

DWA RODZAJE MASZTÓW - 100% DOPASOWANIA

Zapewniamy dostęp do danych z masztów kratownicowych (do 200m) lub rurowych teleskopowych (do 100m). Dobierzemy maszt pomiarowy, który będzie gwarancją zebrania pewnych danych w wybranej lokalizacji, niezależnie od panujących w niej warunków.

Projekt i obliczenia

Projekt składa się z obliczeń statycznych, doboru masztu i rozwiązań kotwiących oraz fundamentów, uwzględniając specyfikę danej lokalizacji. Konstrukcje wykonane ze stali S355 spełniają IEC 61400-12-1 edycja 2 oraz TR 6.

Instalacja

Instalacja kotwic, prefabrykowanych fundamentów, lub wylewanych na lokalizacji. Zarówno montaż, jak i demontaż mogą odbywać się bez użycia dźwigu czy helikoptera i bez podłączania do sieci.

Monitoring kampanii pomiarowej

Przez cały okres trwania pomiarów monitorujemy spływające dane zdalnie, by jak najszybciej móc wykryć ewentualne błędy i je wyeliminować.

Dokumentacja

Każda informacja dotycząca masztów i urządzeń pomiarowych gromadzona jest w dokumentacji związanej z projektem. Klient ma dostęp do rysunków technicznych, raportów montażu, demontażu, raportów okresowych i serwisowych, planów ewakuacji.

Pełna gotowość

Zespół wykwalifikowanych techników zawsze jest gotowy, by w nagłych wypadkach udać się na miejsce świadczenia usługi, zdiagnozować problem i jak najszybciej usunąć usterkę. Nasi klienci otrzymują nie tylko wysokiej jakości produkt i usługę, ale również poczucie bezpieczeństwa.

Każda lokalizacja

W historii firmy dostarczaliśmy maszty na projekty zlokalizowane wysoko w Alpach, na kole podbiegunowym, na fiordach, polderach jak i terenach podmokłych. Dla naszych inżynierów i techników nie istnieją projekty nie do zrealizowania.

LiDAR / SoDAR

TWÓJ SoDAR / LiDAR

Zapewniamy doświadczony zespół potrafiący zainstalować urządzenia należące do klienta. Jesteśmy w stanie serwisować urządzenia, diagnozować podstawowe usterki oraz nadzorować proces naprawy przez producenta.

URZĄDZENIA

Nasz zespół techników posiada doświadczenie w pracy z urządzeniami oferowanymi przez ZX Lidars, Vaisala (windcube, Triton), AQSystem.

Najlepsza dostępność danych

Dzięki regularnemu sprawdzaniu danych operacyjnych i pomiarowych mamy stałą kontrolę nad jakością otrzymanych wyników.

Wypożyczanie urządzeń

Oferujemy dwa rodzaje systemów LiDAR, które wypożyczamy jako kompletny pakiet - zasilanie, dostawę, instalację, konserwację i demontaż.

Wsparcie

Oferujemy również pełen pakiet usług w zakresie konfiguracji i instalacji urządzeń innych producentów.

Usługi prowadzone
w turbinach wiatrowych

SERWIS WYSOKIEJ KLASY

Zespół windhunter_service wspiera usługi związane z serwisem i instalacją turbin wiatrowych. Nasi pracownicy to doświadczeni eksperci, którzy posiadają liczne certyfikaty i szkolenia, co jest gwarancją sukcesu realizacji projektu.

BEZPIECZNA PRACA

Prace prowadzone w turbinach wiatrowych realizujemy zawsze zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Właściwa instalacja turbin wiatrowych jest kluczowa dla efektywnego funkcjonowania farmy wiatrowej.

Montaż urządzeń

Zajmujemy się również montowaniem urządzeń typu iSpin, LiDAR, sensory, lampy przeszkodowe, systemy monitoringu ptaków i nietoperzy na turbinach wiatrowych.

Pre-inspekcje

Polegają na wizycie naszych specjalistów w turbinie, sprawdzeniu możliwości i warunków zamontowania dodatkowych urządzeń oraz wstępnej weryfikacji sposobu ich zainstalowania pod kątem technicznym.

Doświadczenie w branży

Na rynku energetyki wiatrowej jesteśmy obecni już od wielu lat. Znajomość branży, ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji pozwoliły nam stać się czołową firmą w branży wiatrowej.

Masz pytania? Chcesz, abyśmy bardziej szczegółowo opowiedzieli Ci o naszych produktach i usługach?

Skontaktuj się